Menu

Doğum Günü Süsleri Alacaksınız Kararsız Mı Kaldınız ?

Eyvah!! Çocuğumun, sevgilimin, eşimin doğum günü yaklaşıyor. Ben hiç bir hazırlık yapmadım. Saatlerce internet sayfalarını dolaştım ama bütün temalar bir birine benzediği için çok kararsız kaldım mı diyorsunuz? O zaman doğru yazıyı okumaya başladınız..

Hafızalardan silinmeyecek bir doğum günü hazırlamak partistore doğum günü süsleri ile düşünüldüğünden çok daha kolay olabilir.

Bir doğum günü planlamadan önce yapmanız gerekenler…

Dogum-Gunu-Susleri-Erkek-Araba-Temasi-Katlanmaz-Pano

1 Yaş doğum günü kutlaması için plan yapacaksanız, öncelikle oğlunuz veya kızınız için uygun temaya karar vermelisiniz. Kızınıza çiğeğim diye mi hitab ediyorsunuz, o zaman partistore’un hazırladığı Çiçeğim doğum günü temasına göz atabilirsiniz. Oğlunuz arabaları çok mu seviyor. Sizlerde kişiye özel tasarlanmış 1 Yaş Erkek Araba temasına göz atabilirsiniz.

Tema kataloglarında istediğim temayı bulamıyorum ne yapmayalıyım 

Öncelikle site tasarımcıları ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz konsepti onlara anlatıyorsunuz. sizin için bir tasarım yapıp tasarımları sizinle paylaşıyorlar. Sonra ne mi oluyor, tasarımlarda iki defa ücretsiz değişiklik talep edebiliyorsunuz.

Örneğin doğum günü süslerine ve temasına henüz karar vermediniz ama gittiğiniz pastanede yada sosyal medya üzerindeki doğum günü pastaları arasından bir pasta beğendiniz diyelim. Hemen pastanın resmini alıp partistore ekibi ile paylaşıyorsunuz, size özel tasarımlarınız 3 gün içinde hazırlanıp kargoya veriliyor.

Bütün bu hazırlık aşamalarının size verdiği heyecanı olumlu yönde kullanarak misafirleriniz ve aileniz için harika bir doğum günü organizasyonu hazırlayın. Bol Bol Resim Çekilin!! doğum günü sonrasında çekilen fotoğrafları aile büyüklerinize dağıtmayı unutmayın.

Fotoğraf dendiğinde temalı fotoğraf çerçevelerini unuttuğum geldi akıma. Parti süslerinize karar verirken doğum günü çerçevesi istemeyi unutmayın.

Dogum-Gunu-Susleri-Kiz-Ari-Temasi-Hatira-Fotografi-Cercevesi

Son olarak düzenleyeceğiniz bütün partileriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekonomik ve kaliteli parti malzemelerini Partistore da bulabilirsiniz. Bütün parti konseptleri için en uygun ve kaliteli kombinasyonlar için size cani gönülden destek vermeyi bekleyen bir ekip olduğunu unutmayınız.

Keyifli organizasyonlar dileriz..

 

Comments

comments

Yorum Bırak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir