Menu

Gülmek için En Komik Bebek Videolarını İzlediniz mi ?


Allah kimseyi gülmekten alıkoymasın diye başlamak istiyorum yazıma.

Çok gülme başına bir iş gelecek, erkek adam böyle güler mi, aman gülme yanlış anlaşılır, bugün çok güldük hayır olsun inşallah, Kadın kısmı bu kadar güler mi canım” sözleri ile gülmek kelimesini tanımlayan bir coğrafyada büyüdüğümüzü düşünürsek bu işin bizler için ne kadar zor olduğunu anlayabilirsiniz.

İşin sosyolojik boyutuna kısa bir giriş yaptım farkındayım fakat bu yazımızı gerçekten gülmeye ihtiyacı olanlara bir nebze yardımcı olabilmek için hazırladığımı hatırladım ve hemen işin eğlenceli olan kısmına geçmek isterim.

Gülmek için insanlar neden komik bebek videoları izlerler?

Bebekler henüz dünyanın kirine bulaşmamış, yalanı bilmeyen, kimseyi kandırmayan, kimseye zarar vermek için sinsi planlar yapmayan insanın saf ve en temiz halidir.

İnsan Dünya’nın şartlarına ayak uydurmaya başladıkça o saflıktan kendi istediği dışında veya kendi isteği ile uzaklaşmaya başlar. İnsanlar bebek videolarını izlerken farkında olmadan görsel ve duyusal hafızaları ile insanın o en saf hali olan ve insanın kaç yaşında olursa olsun içinde bir yerlerde saklı olan özüne saflığına giderler. İnsanın özüne yaptığı bu yolculuk vücuttaki endorfin seviyesini artar ve gülmek ister insan.

Haydi şimdi özümüze bir yolculuk yapmak için sizler için seçtiğimiz en komik bebek videolarını izlemeye başlayalım..

Çocuklar oyuncakları çok severler ama bazen severek zaman geçirdikleri oyunaklardan korkan bebeklerin komik görüntüleri ortaya çıkıyor. Bazende anne ve babaların bebeklerini sevmek için yada onlarala oynamak için yapmaya çalıştıklarından korkabiliyor bebekler. Sizler için 5 adet korkan komik bebek videosunu birleştirdik.

Babalar ve bebeklerin çok özel bir ilişkisi vardır derler. Bunu kanıtlar nitelikteki görüntüleri sizler için derledik. Babasının eve geldiğini bebeklerin çok komik anlarına şahit oluyoruz.

Devamı geliyor…

 

Comments

comments

Yorum Bırak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir